Infolinia: 801 000 567, 32 790 09 08

Masz pytania? Zadzwoń!
Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!
801 000 567
32 790 09 08
Oferujemy Państwu

Kredyty Gotówkowe, Konsolidacyjne, Hipoteczne, Chwilówki, 
Ubezpieczenia firm TUZ, Leasing, Kredyty dla firm

Kredyty Gotówkowe

Proponujemy dla Państwa oferty prawie wszystkich banków komercyjnych występujących aktualnie na rynku, ale również banki typowo niekomercyjne oferujące swoim klientom pożyczki oraz kredyty gotówkowe bez bik (biuro informacji kredytowej).

Banki te charakteryzują się bardzo wysoką przyznawalnością kredytową oraz niskim oprocentowaniem. Jedynym dokumentem, potrzebnym do sprawdzenia oferty dla Państwa, jest dowód osobisty (zaświadczenie nie jest konieczne). Po przyjściu do naszego biura i złożeniu wniosku po 2-3 godzinach otrzymują Państwo decyzję. Nasz doradca poinformuje o wszelkich kosztach, racie oraz miesiącach na ile możemy taką pożyczkę wziąć.

Kredyty zawierane w naszej firmie są kredytami bezpiecznymi ponieważ są to tylko i wyłącznie kredyty bankowe. Złożenie wniosku u nas nic nie kosztuje, a warto się przekonać co można zyskać i jak tanio wziąć pożyczkę.

Nie trać czasu przyjdź lub zadzwoń!

 

 

"Barbara Blaut prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Barbara Blaut Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, przy ul. Adama Mickiewicza 35, NIP: 9371732357, REGON: 072879170 informuje, iż działając jako pośrednik kredytowy współpracuje z następującymi kredytodawcami/pożyczkodawcami:Unilink, UnilinkCash, Gwarant, BSC Gwarant, Kredytum, FHU Barbara Zachura, Daily Credit, FGP, Fines, Aconto, Helikon, Finicon, Martom Finanse, PSF, Leasing Polska, GetinBank, Bank Pocztowy, Meritum Bank, TF Bank, Idea Bank, Skok Piast, BZWBK, IKKO Projekt, Prosell, Zielona Pożyczka, Fuks, Ferratum, Vivus, Euro-Kasa,SMS 365, Mikro-Kasa Wierzyciel, Marka, Ptf Gwarant, Ster, Fundusz Mikro.

I w ramach współpracy z każdym z w/w podmiotów jest umocowana do dokonywania czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem i zawieraniem umowy o dany produkt finansowy (umów pożyczki/ kredytu)."