Infolinia: 801 000 567, 32 790 09 08

Masz pytania? Zadzwo!
Nasi konsultanci odpowiedz na wszystkie Twoje pytania!
801 000 567
32 790 09 08
Oferujemy Pa雟twu

Kredyty Got闚kowe, Konsolidacyjne, Hipoteczne, Chwil闚ki, 
Ubezpieczenia firm TUZ, Leasing, Kredyty dla firm

Centrum 9 - Nasze Oddzia造


opis niedostepny

CENTRALA
ul. Mickiewicza 35
43-300 Bielsko-Bia豉
tel. 33/822 32 33, 33/822 41 50,
33/822 32 55
biuro@centrum9.pl 

opis niedostepny

BIELSKO-BIAx
ul. 11 listopada 60- 62
(Pasa Pod Or貫m)
43- 300 Bielsko- Bia豉
tel. 33/ 819 18 15
11listopada@centrum9.pl 

opis niedostepny
ODDZIA
CZECHOWICE-DZIEDZICE

Plac Wolno軼i 2
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel. 32/215 14 22
czechowice@centrum9.pl
opis niedostepny
ODDZIA 玆WIEC
ul. Dworcowa 6a
34-300 砰wiec
tel. 33/861 73 41
zywiec@centrum9.pl
opis niedostepny
ODDZIA K邛Y
ul. Krakowska 2a
32-650 K皻y
tel. 33/845 10 83
kety@centrum9.pl
ODDZIA PSZCZYNA
ul. Kopernika 26
43- 200 Pszczyna
tel. 32/ 212 80 03
pszczyna@centrum9.pl



ODDZIA O名I犴IM
ul. D帳rowskiego 21
32-600 O鈍i璚im
tel. 33/841 47 23
oswiecim@centrum9.pl
ODDZIA CIESZYN
ul. Szersznika 9
43-400 Cieszyn
tel. 33/856 20 43
cieszyn@centrum9.pl
ODDZIA TRZEBINIA
ul. Ochronkowa 8
32-540 Trzebinia
tel. 32/210 90 92
trzebinia@centrum9.pl
ODDZIA KATOWICE
ul. Ko軼iuszki 36
40-048 Katowice
tel. 32/201 30 41
katowice@centrum9.pl

 

 ODDZIA SOSNOWIEC

ul. G這wackiego 9 wej軼ie od ul. Targowej
41-200 Sosnowiec
tel. 32/297 76 06
sosnowiec@centrum9.pl

"Barbara Blaut prowadz帷a dzia豉lno嗆 gospodarcz pod nazw Barbara Blaut Niezale積y Operator Finansowy Centrum 9 z siedzib w Bielsku-Bia貫j 43-300, przy ul. Adama Mickiewicza 35, NIP: 9371732357, REGON: 072879170 informuje, i dzia豉j帷 jako po鈔ednik kredytowy wsp馧pracuje z nast瘼uj帷ymi kredytodawcami/po篡czkodawcami:Unilink, UnilinkCash, Gwarant, BSC Gwarant, Kredytum, FHU Barbara Zachura, Daily Credit, FGP, Fines, Aconto, Helikon, Finicon, Martom Finanse, PSF, Leasing Polska, GetinBank, Bank Pocztowy, Meritum Bank, TF Bank, Idea Bank, Skok Piast, BZWBK, IKKO Projekt, Prosell, Zielona Po篡czka, Fuks, Ferratum, Vivus, Euro-Kasa,SMS 365, Mikro-Kasa Wierzyciel, Marka, Ptf Gwarant, Ster, Fundusz Mikro. I w ramach wsp馧pracy z ka盥ym z w/w podmiot闚 jest umocowana do dokonywania czynno軼i faktycznych i prawnych zwi您anych z przygotowaniem, oferowaniem i zawieraniem umowy o dany produkt finansowy (um闚 po篡czki/ kredytu)."